Agentka.cz Ústecký kraj  Realitní makléř -nováčci i zkušení kolegové

Realitní makléř -nováčci i zkušení kolegové

Společnost NEXT REALITY GROUP a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Realitní makléř -nováčci i zkušení kolegové v lokalitě Ústecký kraj.

Zaměstnavatel NEXT REALITY GROUP a.s.
Adresa pracoviště Ústecký kraj
Úvazek plný nebo zkrácený, pružná pracovní doba
Plat 30 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi realitní makléř podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Počítačová gramotnost

Další informace
Náplň práce:
telefonický kontakt s klienty z databáze
náběr nemovitostí
prohlídky nemovitostí
asistence během realizace obchodního případu

Od vás očekáváme:
příjemné vystupování a schopnost vést obchodní případ
časovou flexibilitu
připravenost učit se novým věcem
základy práce na PC

Nabízíme Vám:
služební vůz k soukromým účelům
možná podpora do prvních měsíců ve výši 30.000,- Kč
služební automobil i k soukromým účelům
ŽÁDNÉ POPLATKY za kancelář, licenci, inzerci apod.
ZDARMA neomezenou inzerci na internetu včetně topování (SREALITY, IDNES a další desítky serverů)
jistotu 100% servisu a jistoty pro klienta, ve smluvním vztahu s klientem figuruje realitní kancelář, nikoliv makléř!
jedinečný kariérní systém – možnost rychlého postupu na vedoucího týmu (vedoucího pobočky) a další manažerské pozice
motivující provizní systém
možnost budování vlastního týmu
provize z hypoték - vlastní oddělení NEXT HYPOTÉKY
základní zaškolení do realitní praxe a další pravidelná školení (vlastní tým lektorů)
vlastní právní oddělení propojené s advokátní kanceláří
možnost částečné práce i z domova
časová nezávislost
možnost pracovat ve Vámi vybrané lokalitě
pravidelné firemní akce (setkání makléřů, dovolené, společné zážitky)
ZDARMA polep na automobil
díky objemům nejlevnější volání v ČR z mobilního telefonu
jedná se o práci na ŽL

Informace k nabídce na stránkách zaměstnavatele: www.nextreality.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  259444736