Shade

Agentka.cz Jihomoravský kraj  Energetický poradce

Energetický poradce

23.03.2015

Společnost Michal Papež hledá nové zaměstnance na pozici Energetický poradce v lokalitě Jihomoravský kraj.

Zaměstnavatel Michal Papež
Adresa pracoviště Jihomoravský kraj
Úvazek plný nebo zkrácený, pružná pracovní doba
Plat 20 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi poradce podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme samostatnost, pracovitost, pečlivost, zodpovědný přístup, řidičský průkaz sk. B - výhodou

Náplní práce energetického poradce je přinášet domácnostem, firmám a institucím nejefektivnější a hlavně dlouhodobé řešení jejich energetických potřeb od úspory na vodě přes osvětlení až po vytápění.
Klientům poskytujeme komplexní vzdělávání v oblasti energetiky a dlouhodobý servis.

Nabízím Vám:
flexibilní pracovní dobu, neomezený karierní růst bez finančního stropu. Můžete se těšit na dobrý pracovní kolektiv, na práci s novými i stávajícími klienty.
Náplň práce:
komunikace s novými i stávajícími klienty.
Vhodné i pro absolventy,studenty nebo matky na mateřské.
Zasílejte své životopisy na: michal.papez.oe@gmail.com
nebo volejte: +420 721 413 088

již byla obsazena."

ID nabídky:  262823168

Další nabídky práce společnosti Michal Papež

Další nabídky práce v lokalitě Jihomoravský kraj »

Zdroj: Michal Papež