Agentka.cz Praha  Specialista/specialistka internetového prodeje

Specialista/specialistka internetového prodeje

26.03.2015

Společnost CeWe Color, a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Specialista/specialistka internetového prodeje v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel CeWe Color, a. s.
Adresa pracoviště Kloknerova 2278
148 00 Praha
GEO: 50.035775, 14.488703
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Nutná znalost práce s PC na pokročilé úrovni, orientace v prostředí internetu a orientace v oboru foto-video. Důležitá je kreativita, zájem a schopnost osvojovat si nové znalosti a dovednosti, zodpovědný a iniciativní přístup.
Náplň práce: administrativní práce při zpracování objednávek eshopu, fakturace, zbožíznalství v oboru foto-video – technická podpora, tvorba produktových prezentací na webu a jiné činosti související s tvorbou obsahu a správou předního internetového obchodu s fototechnikou.
Znalost AJ, NJ výhodou. Po zkušební době OOH a motivace na obrat e-shopu. Životopisy v ČJ posílejte na adresu: jirina.vselichova@cewe.cz, budete kontaktováni. V životopisu rozveďte jak plníte požadavky uvedené v inzerátu.

již byla obsazena."

ID nabídky:  263302656

Další nabídky práce společnosti CeWe Color, a. s.