Shade

Agentka.cz Libřice  Obsluha cnc ohraňovacího lisu

Obsluha cnc ohraňovacího lisu

01.05.2018

Společnost SV metal spol.s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha cnc ohraňovacího lisu v lokalitě Libřice.

Zaměstnavatel SV metal spol.s r.o.
Adresa pracoviště  1
503 44 Libřice
GEO: 50.286482, 15.961727
Úvazek třísměnný provoz
Plat 18 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU ve strojírenské zakázkové výrobě, nástup dohodou, třísměnný provoz, středisko v Libřicích u Hradce Králové
- Náplň práce: hlavní náplní je seřízení stroje, nastavení základních technologických parametrů, ohýbání výrobků z tenkých plechů a údržba stroje, zadání pro výrobu je formou technologického postupu a výkresové dokumentace, práce obsluhy strojů je spojená s povinností kontroly výrobků a odpovědností za kvalitu a efektivitu výroby
- Požadujeme: vzdělání SŠ nebo ÚSO, technický směr výhodou, ne podmínkou, základní orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech, samostatnost, přesnost a důslednost, schopnost přijmout odpovědnost, ochota učit se
- Životopisy zasílejte na e-mail: jobs@svmetal.cz
- Informace o firmě na: www.svmetal.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  271644416