Shade

Agentka.cz Otrokovice  Opraváři šicích strojů

Opraváři šicích strojů

02.09.2015

Společnost TOMATEX Otrokovice, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Opraváři šicích strojů v lokalitě Otrokovice.

Zaměstnavatel TOMATEX Otrokovice, a.s.
Adresa pracoviště tř. Tomáše Bati 1678
765 02 Otrokovice
GEO: 49.217935, 17.515015
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Požadavky: praxe v oboru nebo vyučení v oboru
Náplň práce: servis a údržba šicích strojů
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo se hlásit telefonicky v době od 6:00 do 15:00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  271753216

Další nabídky práce společnosti TOMATEX Otrokovice, a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Otrokovice »