Agentka.cz Mrákov  Specialista prodeje kovových paletových systémů pro automobilový průmysl

Specialista prodeje kovových paletových systémů pro automobilový průmysl

01.05.2018

Společnost Stauner palet s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Specialista prodeje kovových paletových systémů pro automobilový průmysl v lokalitě Mrákov.

Zaměstnavatel Stauner palet s.r.o.
Adresa pracoviště  143
345 01 Mrákov
GEO: 49.403427, 12.953359
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 40 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

NÁPLŇ PRÁCE:
Akvizice nových zákazníků, zpracování projektů, vypracování nabídek, jednání a uzavírání smluv v následujících oblastech:
*Zpracování plechu (laserem, ohraňování)
*Prodej komponentů pro zemědělské stroje,
*Distribuce laserového zpracování trubek.

Osobní odpovědnost a řešení orientované na podporu, poradenství a realizace prodejních cílů, příjem zakázek, odpovědnost za zisk a výsledek, rozvíjení profesionálních a na hodnotách založených obchodních vztahů s novými a stávajícími zákazníky

PROFIL UCHAZEČE:
*VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo jiné srovnatelné, případně technická školení.
*vysoké pracovní nasazení, organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
*ochota cestovat
*zkušenosti v oblasti prodeje, tah na branku
*výborná znalost NJ (slovem i písmem)
*trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
*Zajímavé úkoly v týmovém, dynamickém a mezinárodním prostředí.
*po zapracování převzetí Vašeho pole působnosti
*Plat dle výkonu s odpovědností za obrat, prémie, platový strop není stanoven.
*Další výhody: Notebook, mobilní telefon.

Těšíme se na Váš životopis!

již byla obsazena."

ID nabídky:  289818624