Agentka.cz Plzeň  Řidič nákladního vozidla, montážník sportovišť

Řidič nákladního vozidla, montážník sportovišť

17.11.2016

Společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič nákladního vozidla, montážník sportovišť v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel VYSSPA Sports Technology s.r.o.
Adresa pracoviště Skladová 2438
326 00 Plzeň
GEO: 49.7249981, 13.4099475
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi montážník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Řádková, životopisy zasílejte prosím na e-mail: michaela.radkova@vysspa.cz.

Ucházet o zaměstnání se mohou pracovníci z celé ČR, zaměstnavatel poskytuje příspěvek na ubytování či dopravu.

Popis:
Společnost Vysspa Sports Technology s.r.o. působící ve sféře výstavby sportovních hřišť a pokládce umělých sportovních povrchů (umělá tráva, polyuretan, tartan, antuka ad.) hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici řidič nákladního vozidla/montážník sportovišť.

Náplň práce:
- rozvážka materiálu na stavby
- pokládka umělých povrchů převážně v terénu
- stavba dětských hřišť

Požadujeme:
- řidičské oprávnění skupiny B a C NUTNÉ
- minimálně vyučení v jakémkoliv technickém oboru
- zkušenosti - praxe ve stavebnictví výhodou
- čistý trestní rejstřík
- časovou flexibilitu
- technickou zdatnost
- samostatnost při plnění zadaných úkolů, důslednost a odpovědnost
- ochotu cestovat

Nabízíme:
- zajímavou stabilní práci v mladém kolektivu
- odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
- stravenky
Místo výkonu práce: Plzeň/ČR
Mzda:24.000,- Kč hrubého

NÁSTUP IHNED

již byla obsazena."

ID nabídky:  302002944