Agentka.cz Otrokovice  Montážní technik (ELEKTRO) - Otrokovice

Montážní technik (ELEKTRO) - Otrokovice

28.11.2015

Pracovní agentura Humares s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Montážní technik (ELEKTRO) - Otrokovice v lokalitě Otrokovice.

Agentura Humares s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Otrokovice
GEO: 49.2097654, 17.5309052
Úvazek plný, nepřetržitý provoz
Plat 16 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pro našeho klienta, úspěšnou českou firmu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Montážního strojního technika do Otrokovic.

Náplň práce:

realizace a organizace montáže elektrosoustav a oživování jednoúčelových strojů a zařízení
zabezpečování servisní činnosti
samostatné vedení realizace projektů jednoúčelových strojů
organizační zajišťování montáže, oživování a elektro-instalací jednoúčelových strojů, jejich systémů a zařízení.

Co požadujeme:

vzdělání (SO, SŠ), technického směru, např. v oboru elektromechanik apod.
znalost montážních postupů při elektromontážích
vyhláška 50 vítána
kreativita, bezkonfliktnost, schopnost týmové práce, odpovědnost, znalost oboru automatizační techniky
řidičský průkaz B

Co nabízíme:

plat: 16000 až 28000,- Kč (záleží na praxi a dovednostech uchazeče)
Termín nástupu: ihned
příspěvek na stravování
profesní růst – odborné školení
kurzy AJ
příspěvek zaměstnavatele na důchodové připojištění

Vaše životopisy posílejte na e-mail: leos.fikeis@maintec.net

již byla obsazena."

ID nabídky:  302130176