Shade

Agentka.cz Olomouc  Vedoucí směny

Vedoucí směny

18.12.2015

Společnost Euro Pool System CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí směny v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel Euro Pool System CZ s.r.o.
Adresa pracoviště Olomouc
GEO: 49.5955023, 17.2518043
Úvazek plný, dvousměnný provoz
Plat 20 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Další informace

Místo výkonu práce: Na Statkách 581, Hněvotín.
Aktuálně hledáme do našeho nově vznikajícího týmu zkušeného vedoucího směny, který bude zabezpečovat dohled nad pracovními výkony skladníků. Ranní a odpolední směny.
Náplň práce: vedení a motivace pracovního týmu ve skladu obalového materiálu; organizace nakládky a vykládky, čištění, třídění a opravy přepravek, vozíků, palet a dalšího obalového materiálu; kontakt se zákazníky; spolu s technikem údržby vyhodnocování a v případě nutnosti realizace oprav techniky.
Znalosti a dovednosti: střední odborné vzdělání; zkušenost v logistických pracovních procesech; schopnost vést a motivovat zaměstnance; komunikativní český jazyk; samostatnost a fyzická zdatnost.
První kontakt možný POUZE telefonicky nebo mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  305124352

Další nabídky práce společnosti Euro Pool System CZ s.r.o.