Agentka.cz Vrdy  Technik do úseku projekce železobetonových konstrukcí

Technik do úseku projekce železobetonových konstrukcí

20.01.2020

Společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technik do úseku projekce železobetonových konstrukcí v lokalitě Vrdy.

Zaměstnavatel GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Adresa pracoviště Chrudimská 42
285 71 Vrdy
GEO: 49.912158, 15.402429
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 26 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Němčina - Pasivní

Přední výrobce železobetonových prefabrikátů hledá projektanty, konstruktéry do úseku projekce železobetonových konstrukcí.
Náplň práce: zpracování výrobní dílenské dokumentace - výkresy tvaru a výztuže
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru, znalost práce na PC
Nabízíme: profesní růst v perspektivní práci v dynamické firmě
Místo výkonu práce: Chrudimská 42, Vrdy - Dolní Bučice

již byla obsazena."

ID nabídky:  308713984

Další nabídky práce společnosti GOLDBECK Prefabeton s.r.o.