Shade

Agentka.cz Otrokovice  Operátoři ve výrobě

Operátoři ve výrobě

16.03.2018

Společnost Pipelife Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátoři ve výrobě v lokalitě Otrokovice.

Zaměstnavatel Pipelife Czech s.r.o.
Adresa pracoviště Kučovaniny 1778
765 02 Otrokovice
GEO: 49.207117, 17.531299
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 22 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátoři podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Požadavky: střední vzdělání s výučním listem, manuální zručnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, schopnost učit se nové věci, řidičské oprávnění pro VZV výhodou, kvalifikace v oboru: elektrikář, plastikář, strojní zámečník, mechanik-seřizovač výhodou
Náplň práce: obsluha vytlačovací linky - výroba plastových trubek ve 12-ti hodinových směnách v rytmu 2 ranní směny, 2 noční směny a 4 dny volno, balení, manipulace, mezioperační kontrola kvality
Místo výkonu práce: Otrokovice
Nabízíme: adekvátní finanční ohodnocení s perspektivou růstu, finanční bonus při plnění výkonnostních ukazatelů, garantovaný věrnostní bonus pro nové zaměstnance, široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, individuální přístup ke každému pracovníkovi, dobrý pracovní kolektiv, stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií, možnost osobního rozvoje a perspektivu růstu
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky Po-Pá 8:00 - 12:00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  319240192