Shade

Agentka.cz Mazelov  Švadlena, krejčí/ová

Švadlena, krejčí/ová

01.05.2018

Společnost Vladimír Dušek hledá nové zaměstnance na pozici Švadlena, krejčí/ová v lokalitě Mazelov.

Zaměstnavatel Vladimír Dušek
Adresa pracoviště  37
373 63 Mazelov
GEO: 49.1044824, 14.6191193
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 12 500 až 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi švadlena podprůměrný
Vzdělání Nižší střední

Další informace

PP plný nebo možnost zkráceného úvazku
Náplň práce: šití konfekčních oděvů z různých materiálů
Požadavky: znalost profese, flexibilita, vyučení v oboru nebo alespoň praxe 5 let, znalost NJ výhodou
Zam. výhody: příspěvek na dojíždění, zásluhové prémie
Kontakt možný telefonicky Po-Pá 8-18 hod.,e-mailem nebo osobněš po předchozí telefonické domluvě

již byla obsazena."

ID nabídky:  323948288