Shade

Agentka.cz Praha  Konzultant SAP

Konzultant SAP

01.05.2018

Společnost KCT Data, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Konzultant SAP v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel KCT Data, s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslová 1472
102 00 Praha
GEO: 50.06628, 14.535796
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konzultant podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC
Řidičský průkaz

Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1472/11, 102 00 Praha 102 - Hostivař
Prvotní kontakt: Mgr. Michaela Dindová, 606 646 258, michaela.dindova@kctdata.cz

Hledáme vhodné kandidáty/-tky na pozici Konzultant SAP.
Pozice je otevřená i pro juniory a zájemce bez znalosti SAP, s alespoň akademickou znalostí některé z oblastí podnikových procesů a IS (účetní moduly a kontroling, logistika, výroba, prodej, nákup, údržba, personalistika).

Náplň práce:
- analýza a návrh implementace nebo optimalizace podnikových procesů
- vlastní implementace a poimplementační podpora a rozvoj řešení
- sledování trendů v oboru, rozvoj svých odborných znalostí
- předprodejní podpora sales týmu, péčei o vztah se zákazníkem

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání s 2 letou praxí v oblasti podnikových IS nebo VŠ vzdělání
- znalost AJ / (NJ - výhodou)
- ochota cestovat v rámci ČR
- schopnost samostatné práce, předpoklad pro vedení menších týmů
- výhodou - zkušenost/znalost některého z SAP ERP modulů
- orientace v současných SAP technologiích

Nabízíme:
- zázemí úspěšné a stabilní společnosti, se zaměřením na realizace rozvojových a inovativních řešení
- samostatnou a odpovědnou práci v pestrém prostředí
- ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům (junior 25-40tis, senior dle dohody)
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje po stránce odborné i manažerské
- možnost ubytování v Praze

již byla obsazena."

ID nabídky:  325050112