Shade

Agentka.cz Turnov  Konstruktér cad

Konstruktér cad

14.12.2017

Společnost KERI, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Konstruktér cad v lokalitě Turnov.

Zaměstnavatel KERI, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Koňský trh 615
511 01 Turnov
GEO: 50.585986, 15.15072
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - grafické programy

Další informace

Pracovní náplň:
- návrh a konstrukce kontrolních a jednoúčelových zařízení v automobilovém vývoj dle požadavků zákazníka a všeobecných konstrukčních norem
- tvorba 3D a 2D dokumentace, tvorba ostatní technické dokumentace

Požadujeme:
- technické vzdělání se strojním zaměřením či odpovídající profesní zkušenosti
- znalost konstruování ve 3D
- zkušenosti z automotiv výhodou (ne podmínkou)
- znalost pneumatiky + elektro výhodou
- znalosti MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
- týmová schopnost, připravenost ke studiu a dalšímu rozvoji

Nabízíme:
- silné a stabilní zázemí v tuzemské společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- smlouvu na dobu neurčitou
- možnost osobního a profesního růstu
- perspektivu dlouhodobé spolupráce

kontakt: telefonicky po-pá od 7.30 do 14.30 hod., e-mailem

již byla obsazena."

ID nabídky:  329014016