Shade

Agentka.cz  Car Fleet Manager, Manažer vozového parku

Car Fleet Manager, Manažer vozového parku

01.05.2018

Společnost AMILO Car a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Car Fleet Manager, Manažer vozového parku v lokalitě .

Zaměstnavatel AMILO Car a.s.
Adresa pracoviště
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

místo výkonu práce: Praha
kontakt:Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na zivotopisy@amilogroup.cz Hasala Milan, tel.: 777202090, e-mail: zivotopisy@amilogroup.cz
Náplň práce:
- řízení našich autopůjčoven www.topdriveclub.com a www.trendpark.cz
- strategické řízení fleet managementu
- spolupráce s manažerem nákupu
-centralizace fleet managementu z jednotlivých divizí
- zodpovědnost za servisy, opravy, nájezdy km, paliva, palivové karty
- reporting
- jednání s partnery / dodavateli
- spolupráce s kolegy v různých business jednotkách
-vedení projektů

Očekáváme:
- VŠ/SŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
- slušná znalost anglického a českého jazyka podmínkou
- zkušenosti s vyjednáváním s partnery / dodavateli
- zkušenosti s projekty
- zájem o automobilový svět
- velmi dobré komunikační, vyjednávací a prodejní dovednosti
- samostatnost, spolehlovost a efektivita, inciciativní osobnost
- chuť podílet se na nových projektech a nést plnou zodpovědnost za jejich uskutečnění
- vysoké pracovní nasazení
- časová flexibilita
- ŘP sk. B - aktivní řidič
práce s PC na uživatelské úrovní

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké výhody
nástup ihned

již byla obsazena."

ID nabídky:  331689216