Shade

Agentka.cz České Velenice  Procesní inženýr

Procesní inženýr

01.05.2018

Společnost Magna Cartech spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Procesní inženýr v lokalitě České Velenice.

Zaměstnavatel Magna Cartech spol. s r.o.
Adresa pracoviště  600
378 10 České Velenice
GEO: 48.769247, 14.958935
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC

Další informace

POŽADUJEME:
- vzdělání SŠ/VŠ technického zaměření
- min. 2 roky praxe v automotive výrobě
- znalost AJ komunikativně, NJ výhodou
- znalost práce na PC - MS Office, CAQ, Autocad
- znalost metodik štíhlé výroby (VSM, SMED, 5S, Kaizen, TPM, kanban ...)
- znalost procesů kapacitního plánování a vnitropodnikové LOG
- znalost výrobních technologií
- flexibilita, kreativnost
- teamový přístup, komunikativnost, smysl pro detail
- systémový přístup, vedení projektů
NÁPLŇ PRÁCE :
- podpora při zlepšování procesů interní logistiky, výroby a toku materiálu (VSM, VSD, Kanban) - principy štíhlé výroby
- spolupráce na tvorbě CIP a LEAN projektů a koordinace při jejich zavádění
- podpora investičních projektů ve fázi projektování
- podpora administrace komise Námětů na zlepšení (správa úkolů v centrálním akčním plánu a
evidence NNZ)
- podpora projektových týmů pro oblast návrhu interní LOG, layoutu, toku materiálu při zavádění nové výroby MCT
- podpora při řešení incidentů bezpečnosti práce a kvality
- správa layoutu firmy
- zástup vedoucího oddělení v jeho nepřítomnosti
- podpora administrativního chodu oddělení kvality - spisové a skartační řízení
- dodržuje pokyny bezpečnosti práce
- další činnosti podle pokynů nadřízeného

již byla obsazena."

ID nabídky:  335765248