Shade

Agentka.cz Ústí nad Labem  Topič kotlů

Topič kotlů

13.08.2016

Společnost ENERGY Ústí nad Labem, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Topič kotlů v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel ENERGY Ústí nad Labem, a.s.
Adresa pracoviště Žukovova 100
400 03 Ústí nad Labem
GEO: 50.654267, 14.05266
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 19 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi topič podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC

Místo výkonu práce: Žukovova 100/27, Střekov, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: manipulace na rozvodech vysokotlaké páry, stlačeného vzduchu, užitkové vody, zemního plynu,zařízení řízeno pomocí PC systémem Simatic a manipulacemi přímo na zařízení, spolupráce s pracovníky technické podpory při odstraňování závad.
Požadujeme: vyučení nebo středoškolské vzdělání, škola technického typu, zaměření strojírenství, nebo elektro silnoproud, znalost práce na PC, topičský průkaz a praxe v teplárenství výhodou.
Nabízíme: mzdu 19 000,- Kč., podnikové stravování, dovolenou navíc.
Zájemci mohou zaslat svůj životopis na uvedený e-mail.

již byla obsazena."

ID nabídky:  335860992