Shade

Agentka.cz Zachrašťany  Řidič/-ka - dpp

Řidič/-ka - dpp

05.09.2018

Společnost MALINA - VRŠE s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič/-ka - dpp v lokalitě Zachrašťany.

Zaměstnavatel MALINA - VRŠE s.r.o.
Adresa pracoviště  123
504 01 Zachrašťany
GEO: 50.2111969, 15.4856405
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 6 000 až 10 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

ŘIDIČ/-KA
- Brigáda na dohodu o provedení práce, zkrácený úvazek 20 - 25 hod. týdně, nástup dohodou, místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového Bydžova.
- Náplň práce: řízení nákladních vozidel
- Požadujeme: min. vyučení, profesní průkaz, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, technické myšlení a pozitivní přístup k práci
- Nabízíme: odměny z obratu, 2 dny dovolené navíc, služební telefon nebo příspěvek na hovorné, pračné, obědy na pracovišti, proplacené přestávky na oběd, po dohodě možnost proplacení rozšíření řidičského oprávnění, jubilejní odměny, firemní a mimofiremní akce, zvláštní peněžité odměny, náborový příspěvek
- Žádosti s životopisem zasílejte na e-mail: roman.hartman@malina-vrse.info. Více na www.jeraby-malina.cz.

již byla obsazena."

ID nabídky:  338107136