Shade

Agentka.cz Lovosice  Montážní operátor

Montážní operátor

20.01.2020

Společnost TRCZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Montážní operátor v lokalitě Lovosice.

Zaměstnavatel TRCZ s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslová 1165
410 02 Lovosice
GEO: 50.510681, 14.039928
Úvazek třísměnný provoz
Plat 18 600 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1165, 410 02 Lovosice 2.
Náplň práce
o Montáž komponentů do automobilů
Požadujeme
o ZŠ; SOU výhodou
o Manuální zručnost
o Vysoké pracovní nasazení
o Spolehlivost, pozornost, pečlivost
Nabízíme
o odpovídající platové ohodnocení
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, bonus za docházku, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvky na rehabilitaci, dovolená navíc.....)
Dvusměnný provoz: ranní 5.25 - 13.40.hod.
odpolední 13.45 - 22.00 hod.
Třísměnný provoz: ranní 6.00 - 14.00 hod.
odpolední 14.00 - 22. 00 hod.
noční 22.00 - 6.00 hod.
Tato pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.
Způsob kontaktování zaměstnavatele telefonicky nebo emailem. Pro uchazeče s písemnými doporučenkami je vyhrazeno každé úterý od 9.00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  339457280