Shade

Agentka.cz Valašské Meziříčí  Strážní - vhodné i pro OZP

Strážní - vhodné i pro OZP

22.04.2020

Společnost S G. 3 s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Strážní - vhodné i pro OZP v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel S G. 3 s.r.o.
Adresa pracoviště Hranická 430
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.482998, 17.958401
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 16 100 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

STRÁŽNÍ - vhodné i pro OZP
Mzda: hodinová sazba 88,10 Kč + veškeré příplatky
Nástup možný ihned, zaměstnavatel hledá zaměstnance po celý rok.
Požadujeme: bezúhonnost, komunikativnost, spolehlivost, potravinářský průkaz, profesionální vystupování
Náplň práce: ostraha areálu objektu MP Krásno a.s., kontrola zaměstnanců MP Krásno, evidence a kontrola vozidel, obchůzky po prostorech areálu, práce ve 12hod. směnách
Nabízíme: práce bez enormní fyzické zátěže, čisté prostředí, služební výstroj, možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: telefonicky od 8:30 do 17:00 na čísle 731 616 994 nebo e-mailem: cermakova@sg3.cz Prosíme uchazeče a zájemce o zaměstnání, aby na uvedenou adresu místa výkonu práce nechodili osobně, ale nedříve kontaktovali zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.
ov. 31.3.

již byla obsazena."

ID nabídky:  341763584