Agentka.cz Velvary  Technická podpora a nákup nátěrových hmot

Technická podpora a nákup nátěrových hmot

03.03.2017

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Technická podpora a nákup nátěrových hmot v lokalitě Velvary.

Zaměstnavatel METAL TRADE COMAX, a.s.
Adresa pracoviště Sídliště 420
273 24 Velvary
GEO: 50.280996, 14.242526
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

Pracoviště: Sídlo společnosti ve Velvarech u Prahy

Nástup: co nejdříve

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání chemicko-technologického směru/ideálně obor nátěrové hmoty a povrchové úpravy
Vhodné i pro šikovného absolventa/absolventku
Znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B2-C1
Dobrá uživatelská znalost práce na PC
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík
ŘP skupiny B

Náplň práce:
Zabezpečení nákupu nátěrových hmot a vhodného systému povrchové úpravy na základě podkladů (kupních smluv) od našich zahraničních obchodních partnerů. Dle požadavků zákazníka a obchodního útvaru zabezpečit a spolupracovat na tvorbě nových odstínů a aplikací s dodavateli nátěrových hmot.
Zajištění technické dokumentace dle platné legislativy a vhodných obchodních a dodacích podmínek.
Každodenní práce v informačním systému MS Dynamics NAV (Navision).

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou
Velmi dobré firemní zázemí velké úspěšné společnosti s moderní výrobou
Odborné zaškolení, odborné vedení
13. plat, 5 týdnů dovolené
Možnost příspěvku na penzijní nebo životní připojištění
Dotované závodní stravování
Po zapracování mobilní telefon
Firemní společenské akce

již byla obsazena."

ID nabídky:  343091968