Agentka.cz Ústí nad Labem  Plánovač - správce generálního harmonogramu prací

Plánovač - správce generálního harmonogramu prací

14.10.2016

Pracovní agentura Tractebel Engineering a.s. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Plánovač - správce generálního harmonogramu prací v lokalitě Ústí nad Labem.

Agentura Tractebel Engineering a.s.
Další nabídky této agentury »
Adresa U Panského dvora 986
400 01 Ústí nad Labem
GEO: 50.664512, 14.018771
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 30 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo výkonu práce: U Panského dvora č.p. 986/3, Klíše, Ústí nad Labem práce na stavbách.
Náplň práce:
příprava harmonogramu prací v programu MS Project
kontrola průběhu realizace výstavby dle platného harmonogramu
organizace pravidelných kontrolních dnů - reporting týkající se plnění HMG
identifikace kritické cesty, stanovení souboru úkolů, který přímo ovlivňuje délku projektu
smluvní jednání, nastavení dílčích termínu
kontrola dodržování dílčích termínů dle uzavřených smluv
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
praxi v oblasti realizace technologických staveb
silné organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti
znalost MS Project, MS Office, AutoCAD výhodou
znalost anglického jazyka
ŘP skupiny B
Ochota cestovat a akceptovat dlouhodobý pobyt na stavbách v ČR i ve světě
Nabízíme:
řízení ambiciózních projektů
podporu dalšího rozvoje
25 dnů dovolené
flexibilní pracovní doba
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.

již byla obsazena."

ID nabídky:  344503040