Shade

Agentka.cz Tachov  Manažer skladu s nj

Manažer skladu s nj

20.01.2017

Pracovní agentura Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Manažer skladu s nj v lokalitě Tachov.

Agentura Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.
Další nabídky této agentury »
Adresa Husitská 53
1 2 Tachov
GEO: 49.7961733, 12.63228
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 50 000 až 80 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pro silnou německou výrobní společnost v Tachově, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

MANAŽER SKLADU

Váš profil:
-praxe na pozici spojené s vedením skladového hospodářství
-výborná znalost materiálového toku, interních logistických procesů
-NJ na pokročilé úrovni slovem i písmem
-znalost principů efektivnosti
-znalost SAP velkou výhodou

Náplň práce:
-vedení a motivace týmů skladu
-uspořádání činností a procesů efektivním způsobem
-komunikace s ředitelem společnosti a vlastníky v NJ

Nabízíme:
-mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
-prémie ze zisku společnosti
-dle dohody možnost využití služebního vozu
-pestrý systém benefitů (stravování, penzijní připojištění, aj.)

Zájemci o pracovní pozici, zašlete prosím Váš životopis na urbanova@perasperagroup.cz.

již byla obsazena."

ID nabídky:  346820608