Agentka.cz Plzeň  Lékař - Oddělení fyziologie a psychologie práce

Lékař - Oddělení fyziologie a psychologie práce

07.11.2016

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem hledá nové zaměstnance na pozici Lékař - Oddělení fyziologie a psychologie práce v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Adresa pracoviště 17. listopadu 1926
301 00 Plzeň
GEO: 49.7299537, 13.3719799
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 19 130 až 33 780 Kč
Nabízený plat je pro profesi lékař podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Kontaktní osoba a tel.: Bc. Veronika Kloučková, tel.:482 411 655, email:veronika.klouckova@zuusti.cz
Náplň práce:
Měření, vyšetřování a hodnocení ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž). Měření probíhá převážně na pracovištích u zákazníků. Vyhodnocování měření, zpracování podkladů a anamnestických údajů. Poradenská a konzultační činnost.
Požadujeme:.VŠ vzdělání v oboru Všeobecné lékařství, zařazení do specializačního vzdělávání či atestace v oboru Pracovní lékařství či Hygiena a epidemiologie- výhodou, základní znalost AJ, základy administrativy, organizační schopnosti, aktivní řidič sk. B.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky
Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

již byla obsazena."

ID nabídky:  347654144