Shade

Agentka.cz Mladá Boleslav  Projektový manažer - vývoj SW

Projektový manažer - vývoj SW

18.12.2016

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Projektový manažer - vývoj SW v lokalitě Mladá Boleslav.

Zaměstnavatel Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.
Adresa pracoviště Českobratrské náměstí 1321
293 01 Mladá Boleslav
GEO: 50.4143125, 14.9045846
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Náplň práce:
- Vedení a koordinace projektu vývoje mobilních aplikací
- Zodpovědnost za realizaci projektu v čase a budgetu
- Komunikace se zákazníkem
- Přidělování úkolů v rámci projektového týmu
- Zodpovědnost za dodržení vývojové metodiky - zpravidla agilní vývoj
- Zodpovědnost za projektovou dokumentaci, evidenci chyb a změnových požadavků

již byla obsazena."

ID nabídky:  349174528