Agentka.cz Jihlava  Administrativní pracovník v dopravě se znalostí NJ

Administrativní pracovník v dopravě se znalostí NJ

25.11.2016

Společnost KOMBI TRANS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník v dopravě se znalostí NJ v lokalitě Jihlava.

Zaměstnavatel KOMBI TRANS s.r.o.
Adresa pracoviště Znojemská 833
586 01 Jihlava
GEO: 49.377994, 15.588979
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 14 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Němčina - Aktivní

Místo výkonu práce Jihlava, Znojemská 92, prac. doba PO - Pá 8-17 h. Nástup možný ihned.
Požadavky: aktivní znalost NĚMECKÉHO jazyka slovem i písmem, znalost PC, komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
Pracovní náplň:
- denní komunikace s centrálou v Rakousku
- komunikace s řidiči
- efektivní plánování tras kamionů
- disponování
- vedení administrativy a běžně kancelářské práce

již byla obsazena."

ID nabídky:  349670144

Další nabídky práce společnosti KOMBI TRANS s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Jihlava »