Shade

Agentka.cz Otrokovice  Referent nákupu

Referent nákupu

26.11.2016

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Referent nákupu v lokalitě Otrokovice.

Zaměstnavatel ZLIN AIRCRAFT a.s.
Adresa pracoviště Letiště 1887
765 02 Otrokovice
GEO: 49.205021, 17.515409
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadujeme: SŠ, technický směr, praxe v oblasti nákupu do výroby, výborné komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost , orientace v materiálech a příslušných normách výhodou, znalost cizího jazyka výhodou, povědomí o strojírenství
min. uživatelská znalost práce s PC - MS Office
Náplň práce: zajištění nákupu svěřených komodit (zejména hutní materiál), vyhledávání nových dodavatelů, hodnocení dodavatelů, spolupodílení se na nákupní strategii, řešení obchodních případů, vedení výběrových řízení na dodavatele, zodpovědnost za efektivní nákupní proces, zastupování a prezentace společnosti
spolupráce s plánováním výroby, konstrukcí a ostatními odděleními společnosti, report vedení společnosti
Výhody: firemní stravování, motivující ohodnocení

již byla obsazena."

ID nabídky:  349905664

Další nabídky práce společnosti ZLIN AIRCRAFT a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Otrokovice »