Shade

Agentka.cz Teplice  Lékař/ka

Lékař/ka

04.05.2019

Společnost B. Braun Avitum s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Lékař/ka v lokalitě Teplice.

Zaměstnavatel B. Braun Avitum s.r.o.
Adresa pracoviště U nemocnice 3064
415 01 Teplice
GEO: 50.6354891, 13.8117903
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 45 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi lékař průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Náplň práce:
- zajištění lékařské péče na dialyzačním středisku, včetně nefrologické ambulance
Požadavky:
- ukončené vysokoškolské vzdělání, absolvování interního kmene, atestace z vnitřního lékařství či nefrologie (výhodou), praxe na dialyzačním středisku, JIP nebo ARO (výhodou), znalost práce s PC (MS Office), znalost zdravotnické legislativy ČR, znalost AJ (výhodou)
Nabízíme:
- měsíční a kvartální prémie, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvky na aktivity ve volném čase (kafeteria), očkovní proti chřipce, zvýhodněný program na volání (Vodafone), podpora vzdělávacích aktivit

již byla obsazena."

ID nabídky:  353116416