Moment ...
Shade

Agentka.cz Spálené Poříčí  Číšník/servírka hotelové restaurace
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Číšník/servírka hotelové restaurace

22.04.2020

Společnost Česká golfová asociace s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Číšník/servírka hotelové restaurace v lokalitě Spálené Poříčí.

Zaměstnavatel Česká golfová asociace s.r.o.
Adresa pracoviště  35
335 61 Spálené Poříčí
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 21 360 Kč
Nabízený plat je pro profesi servírka podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)


Další informace

PilsnerGolf Resort Hořehledy je zavedeným a stále se rychle rozvíjejícím prestižním golfovým areálem nedaleko Plzně (Hořehledy 35, Spálené Poříčí). Pravidelně se zde odehrávají sportovní a společenské akce na vysoké úrovni, svatby, oslavy nebo firemní prezentace a školení. Hledáme posily do našeho týmu!
Náplň práce: individuální a profesionální přístup ke klientům resortu a hotelu, kompletní obsluha hostů restaurace, příprava a zajišťování rautů a recepcí, vyřizování objednávek občerstvení, vedení evidence skladových zásob.
Požadujeme: základní praxe na pozici číšníka / servírky, zákaznickou orientaci a profesionální vystupování, základní znalost alespoň jednoho cizího jazyka výhodou, časovou flexibilitu a ochotu pracovat o víkendech (směnný provoz), zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost, příjemné vystupování.
Nabízíme: zajímavou práci plnou výzev v příjemném a moderním prostředí, zázemí prosperující a atraktivní společnosti, práci v mladém kolektivu, výborné platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity (slevu na stravování, využití služeb resortu,...), možnost ubytování přímo v resortu.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  354482176

Další nabídky práce společnosti Česká golfová asociace s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Spálené Poříčí »

Zdroj:  Úřad práce