Shade

Agentka.cz Vysoké Mýto  Šička/švadlena

Šička/švadlena

05.09.2018

Společnost ECOTEX s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Šička/švadlena v lokalitě Vysoké Mýto.

Zaměstnavatel ECOTEX s.r.o.
Adresa pracoviště Dráby 785
566 01 Vysoké Mýto
GEO: 49.9437126, 16.1694797
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi švadlena podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

MÍSTO VÝKONU: Dráby č.p. 785, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- šití filtračních elementů
- práce při výrobě, balení a logistika filtračních elementů
- udržování technického stavu výrobních zařízení
POŽADUJEME:
- manuální zručnost, flexibilita, ochota učit se novému, systematičnost
- výhodou - vyučení v oboru šička, švadlena, krejčová nebo praxe v šití
- spolehlivost a loajalita
NABÍZÍME:
- stabilní mzdu + odměna za přítomnost/měs. + výkonnostní odměna/měs.
- práci v prosperující středně velké společnosti (100 zaměstnanců)
- práci na hlavní pracovní poměr
- příjemné pracovní prostředí
KONTAKT: Hrdinová Zdeňka, tel. (8.00 - 15.30 hod.), nebo e-mail

již byla obsazena."

ID nabídky:  356204544