Agentka.cz Hejnice  LEKTOR českého jazyka (pro německy hovořící)

LEKTOR českého jazyka (pro německy hovořící)

28.01.2017

Společnost CiS SYSTEMS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici LEKTOR českého jazyka (pro německy hovořící) v lokalitě Hejnice.

Zaměstnavatel CiS SYSTEMS s.r.o.
Adresa pracoviště P. Bezruče 22
463 62 Hejnice
GEO: 50.8745641, 15.2070602
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 200 Kč
Nabízený plat je pro profesi lektor podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Němčina - Aktivní

Další informace

Vaše pracovní náplň:
- Výuka českého jazyka pro německy hovořící
- Skupina cca 2 začátečníků
- Výuka probíhá 1-2x týdně
- Práce na základě DPP
Váš profil:
- Praxe s výukou cizinců
- Pokročilá a aktivní znalost německého jazyka
- Flexibilita
Pokud chcete být součástí naší firmy a podílet se na jejím budoucím úspěchu a rozvoji zaměstnanců, pošlete žádost o místo společně s životopisem v českém a německém jazyce, s údaji o možnosti Vašeho nástupu.

již byla obsazena."

ID nabídky:  357363200