Shade

Agentka.cz Olomouc  Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

28.01.2017

Společnost SLAM Syndicate s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel SLAM Syndicate s.r.o.
Adresa pracoviště Wittgensteinova 886
779 00 Olomouc
GEO: 49.5858, 17.262647
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracoviště: Wittgensteinova č.p. 886/10, Olomouc. Nástup možný ihned.

Do olomoucké reklamní agentury Slam.CZ přijmeme posilu do týmu. Přivítáme ambiciózního obchodníka s chutí pečovat o naše klienty a vydělávat zajímavé peníze.
Náš budoucí kolega má už nějaké zkušenosti s obchodováním a chuť se dále rozvíjet, technické myšlení, je samostatný a zběhlý v práci na PC. Uvítáme kreativního, časově flexibilního člověka, který rád komunikuje s lidmi.

Nabízíme práci na plný úvazek v moderním prostředí s mladými lidmi, fixní plat + provize ze zisku bez horního limitu. V případě zájmu pošlete životopis na roman@slam.cz.

Náplň práce: péče o stávající zákazníky, aktivní získávání nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí, zpracování obchodních nabídek a s tím související administrativní úkony, odborné poradenství.

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, obchodního ducha, poctivé jednání, samostatnost a pečlivost časovou flexibilitu, týmového ducha, řidičský průkaz sk. B, ochotu učit se, výhodou znalosti reklamní výroby a AJ.

Nabízíme: zajímavou práci v přátelském prostředí, zázemí stále se rozvíjející firmy, zaškolení v oboru, HPP na dobu neurčitou, flexibilní pracovní dobu, firemní notebook, mobilní telefon a auto, fixní plat + výkonnostní odměny, nástup možný ihned nebo dle domluvy.

První kontakt POUZE telefonicky od 8:00 - 17:00 hod. nebo mailem. Schůzku nutno sjednat telefonicky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  357400320