Shade

Agentka.cz Pluhův Žďár  Projektový manažer

Projektový manažer

03.02.2017

Společnost Proutek, občanské sdružení hledá nové zaměstnance na pozici Projektový manažer v lokalitě Pluhův Žďár.

Zaměstnavatel Proutek, občanské sdružení
Adresa pracoviště  3
378 21 Pluhův Žďár
GEO: 49.2241554, 14.8934584
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 17 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

Požadujeme
- velmi dobrou znalost kancelářského SW
- nadstandardní komunikační dovednosti (zejména při telefonickém kontaktu)
- zkušenost s administrací projektů (speciálně z ESF EU) výhodou
- schopnost samostatně plánovat a řídit svou práci
- dovednosti vykazování a prezentace vlastní práce
- schopnost dávat věcem řád a koncepční myšlení
- schopnost nárazově intenzivně pracovat
- výdrž při sezení na kancelářské židli
Náplň práce
- administrace projektů ESF v rámci OPZ
- komunikace s účastníky kurzů a organizacemi
- administrativní zajištění chodu sekce
- administrativní podpora týmu lektorů
- tvorba nabídek kurzů a kalkulací
- telefonický i osobní kontakt s organizacemi a lektory po celé ČR
Nabízíme
- ohodnocení odpovídající pozici a neziskovému sektoru
- možnost dohody nad úvazkem v rozmezí 0,7 - 1,0
Přihlášky do výběrového řízení obsahující životopis a motivační dopis, který bude obsahovat také část na téma "Jak si představuji práci na pozici projektového manažera pro vzdělávání v Proutku" zasílejte e-mailem na martina@proutek.cz nejpozději do 10. 2. 2017

již byla obsazena."

ID nabídky:  358448128