Shade

Agentka.cz Kestřany  Opravář zemědělských strojů

Opravář zemědělských strojů

05.02.2017

Společnost Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J hledá nové zaměstnance na pozici Opravář zemědělských strojů v lokalitě Kestřany.

Zaměstnavatel Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J
Adresa pracoviště  136
398 21 Kestřany
GEO: 49.269459, 14.074382
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi opravář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracovní doba: jednosměnný provoz (7:00 - 15:30 hod.)
Mzda od 20.000,- Kč.
Náplň práce: běžné údržby a opravy strojů a zařízení
Požadujeme: vyučení v oboru
- výhodou ŘP sk. C, T, průkaz na vysokozdvižné vozíky, praxe v oboru
Nabízíme: stravenky, osobní ohodnocení

Kontakt na tel. 777 279 033 nebo na email.: vackar.zod-kestrany@seznam.cz.

již byla obsazena."

ID nabídky:  358756864

Další nabídky práce společnosti Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J