Shade

Agentka.cz Ústecký kraj  NALÉVAČ ZDRAVOTNÍ KERAMIKY

NALÉVAČ ZDRAVOTNÍ KERAMIKY

Společnost OSAUL agency s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici NALÉVAČ ZDRAVOTNÍ KERAMIKY v lokalitě Ústecký kraj.

Zaměstnavatel OSAUL agency s.r.o.
Adresa pracoviště Ústecký kraj
Úvazek plný, neurčeno
Plat 16 500 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Nalévač zdravotní keramiky.

Pracoviště: Teplice

Požadavky: chuť učit se, samostatnost a spolehlivost, fyzická zdatnost

Náplň práce: obsluha strojů a zařízení na výrobu keramiky a porcelánu (kromě cihel a dlaždic)

Nabízíme: 100,-/hodinu a bonusy za docházku + další benefity

V případě zájmu zašlete životopis na:
teplice@osaul.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  358902528

Další nabídky práce společnosti OSAUL agency s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Ústecký kraj »

Zdroj: OSAUL agency s.r.o.