Shade

Agentka.cz Nové Město na Moravě  Konstruktér

Konstruktér

12.02.2017

Společnost SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Konstruktér v lokalitě Nové Město na Moravě.

Zaměstnavatel SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.
Adresa pracoviště Petrovická 312
592 31 Nové Město na Moravě
GEO: 49.5561645, 16.072094
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

Konstruktér

Náplň práce:
- konstrukce strojních součástí z technických plastů podle požadavků zákazníka
- konstrukce nářadí pro výrobu strojních součástí z alkalického polyamidu 6

Váš profil:
- ukončené SŠ vzdělání jako konstruktér ve strojírenství, nebo jako strojírenský technik
- praxe v konstrukci strojních součástí výhodou
- znalost práce se SolidWorks výhodou
- zkušenosti v obrábění strojních součástí na CNC-soustruzích a CNC-frézách výhodou
- kreativita, flexibilita a schopnost práce v týmu
- úroveň znalosti cizího jazyka (dle SERR) AJ na úrovni B2, NJ na úrovni A2

Nabízíme:
- rozmanitou pracovní náplň u moderní a perspektivní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na závodní stravování
- zvýhodněný Vodafone-tarif
- odborná školení
- jazykové kurzy
- zahraniční stáže u sesterských společností
- roční odměnu
- mimořádné odměny
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup možný ihned, zaměstnání vhodné i pro absolventy nebo studenty (zaměstnání formou stáže)

Konkrétní výše mzdy bude dohodnuta na základě dovedností a znalostí kandidáta.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na následující e-mail: sperlingova@schwartz-plastic.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  359191808