Agentka.cz Brno  Finanční manažer pro projekty Operačních programů MŠMT

Finanční manažer pro projekty Operačních programů MŠMT

05.03.2017

Společnost Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v. v. i. hledá nové zaměstnance na pozici Finanční manažer pro projekty Operačních programů MŠMT v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v. v. i.
Adresa pracoviště Hudcova 588
621 00 Brno
GEO: 49.2369203, 16.5812322
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání Bakalářské
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Další informace

Náplň práce:
• přímá odpovědnost za finanční řízení projektu
• zajištění komplexního procesu administrace dotace (tj.: příprava a zpracování
monitorovacích, průběžných, závěrečných a jiných zpráv, žádostí o platby, výkazů uznaných nákladů, vypořádání připomínkovacích řízení, přehledů, řešení nesrovnalostí atd.)
• příprava všech potřebných a podpůrných podkladů pro finanční řízení projektu
• komunikace s přiděleným manažerem ze strany Řídícího orgánu
• monitorování a vyhodnocování aktuálních podmínek a pravidel OP, odpovědnost za jejich plnění
• monitorování a administrativní kontrola veškerých, zejména finančních dokumentů a činností projektu ve vztahu k plnění podmínek a pravidel OP a NPU
• spoluúčast při přípravě a nastavení interních podpůrných metodických dokumentů v souvislosti s finanční správou projektu
• monitoring čerpání rozpočtu projektu a jeho aktualizace
• spoluúčast na přípravě podkladů k smluvnímu zajištění dodávek,
• koordinace zpracování účetních dokladů v souladu s požadavky na projekt, úzká spolupráce s ekonomickým útvarem
• administrativní a metodická podpora členům pracovního týmu
• spoluúčast na přípravě a realizaci veřejných zakázek realizovaných v rámci projektu
Bližší informace naleznete na https://www.vri.cz/cz/o_nas/vyberova_rizeni/volna_mista

již byla obsazena."

ID nabídky:  362850048