Shade

Agentka.cz Praha  Metodik pro vedení sociálního dialogu

Metodik pro vedení sociálního dialogu

09.03.2017

Společnost Českomoravská konfederace odborových svazů hledá nové zaměstnance na pozici Metodik pro vedení sociálního dialogu v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Českomoravská konfederace odborových svazů
Adresa pracoviště náměstí Winstona Churchilla 1800
130 00 Praha
GEO: 50.0845386, 14.4425936
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 37 000 až 37 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

místo výkonu práce: nám. Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3
kontakt: Sokolová Radka Ing., e-mail: sokolova.radka@cmkos.cz
Českomoravská konfederace odborových svazů vyhlašuje výběrové řízení na pozici:
Popis pozice:
" zprostředkovává informace a konzultace v oblasti sociálního dialogu na všech úrovních
" poskytuje poradenství v oblasti sociálního dialogu na regionální a místní úrovni
" poskytuje poradenství v oblasti pracovně právních vztahů (včetně zastupování před soudem)
" spolupracuje s Regionálními radami odborových svazů ČMKOS v regionu a informuje o dodržování pracovně právních předpisů
" zajišťuje místa výjezdů pro konzultace v dalších místech regionu
" vede evidenci a přehled o počtu návštěvníků poradenského centra
" zpracovává měsíčně podklady pro zpracování průběžných a závěrečné zprávy projektu

Profil uchazeče:
" Vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda
" Velmi dobrá znalost pracovního práva a práva sociálního zabezpečení
" Dobrá znalost občanského práva hmotného a procesního
" Zájem o práci v odborech a o jejich činnost
" Praktická zkušenost se zastupováním v soudních jednáních (výhodou)
" Zkušenost s právním poradenstvím (výhodou)
" Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:
" Zajímavou a samostatnou práci při poskytování právního poradenství členům ČMKOS a jejich zastupování v pracovněprávních sporech před soudy v ČR
" Zapojení do činností ČMKOS na podporu vzájemných jednání sociálních partnerů na celostátní, krajské a podnikové úrovni týkajících se důležitých zájmů pracujících s vazbou na dopady Iniciativy průmyslu 4.0 a digitalizace práce na pracovní právo a zaměstnanost
" Mzdu 37 000,- Kč/měsíc
" Pracovní poměr na dobu určitou

Místo výkonu: Praha
Datum nástupu: ihned
Zaměstnavatel:
Českomoravská konfederace odborových svazů, nám. W. Churchilla 1800/2, 130 00 Praha 3

Své životopisy zasílejte na adresu: sokolova.radka@cmkos.cz nejpozději do 13. 3. 2017
zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené

již byla obsazena."

ID nabídky:  363437568