Shade

Agentka.cz Plzeň  Obchodníci pro akvizici nových smluv

Obchodníci pro akvizici nových smluv

04.11.2017

Společnost Česká Regionální Energetika a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodníci pro akvizici nových smluv v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel Česká Regionální Energetika a.s.
Adresa pracoviště Skrétova 475
301 00 Plzeň
GEO: 49.744862, 13.368977
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 35 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:

-příprava a realizace nabídky cenové optimalizace pro koncové zákazníky
- komunikace s novými a potencionálními zákazníky
- řešit související administrativu
- reportování denních a měsíčních aktivit
Nabízíme:

- zdarma Vás rádi zaškolíme i bez praxe
- perfektní příležitost pro budování kariéry a karierní růst
- zázemí stabilní společnosti s regionálními pobočkami po celé ČR
- přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
- velmi zajímavé mzdového ohodnocení
Požadujeme:
- aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
- vlastní nápady, jak práci dělat lépe
Zaměstnanecké výhody: 7 navolaných schůzek/den, služební vůz s proplacenými PHM, bonusy

NÁSTUP IHNED.

již byla obsazena."

ID nabídky:  364756736