Shade

Agentka.cz Brno  Obchodní zástupce ve finančnictví

Obchodní zástupce ve finančnictví

18.03.2017

Společnost Petr Sázavský hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce ve finančnictví v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Petr Sázavský
Adresa pracoviště Pražákova 1008
639 00 Brno
GEO: 49.1757369, 16.6051371
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

První kontakt emailem
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC, komunikační dovednosti, chuť pečovat o klienty, ochota učit se novým věcem, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, profesionální vystupování.
Náplň práce: tvorba finančních plánů s důrazem na individuální přístup ke klientovi, komplexní finanční analýzy, péče o finanční portfolio klientů.
Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, dlouhodobou práci s pružnou prac. dobou, práci bez nutnosti aktivního vyhledávání klientů, domlouvání schůzek asistentkou, firemní benefity (firemní tarif, notebook, mobil atd.).

již byla obsazena."

ID nabídky:  365185280

Další nabídky práce společnosti Petr Sázavský