Agentka.cz Příbram  Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy

Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy

28.05.2017

Společnost DORYS CZ, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy v lokalitě Příbram.

Zaměstnavatel DORYS CZ, s.r.o.
Adresa pracoviště  47
261 01 Příbram
GEO: 49.6900582, 13.9483017
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dispečer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Pozice: dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy
Náplň práce:
vytěžování vozidel, efektivní koordinace přeprav, spolupráce s ostatními dispečery
Požadavky:
středoškolské vzdělání, praxe vítána, komunikativní znalost AJ, znalost MS Office, aktivní přístup k práci, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, časová flexibilita
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na pojištění, stravenky
Nástup: možný ihned. Mzda: 28 000,- až 40 000,- Kč
Kontakt: Chvátalová Vl., tel.: 775 791 155 (8:00 - 16:00 hod.), e-mail: chvatalova@dorys.cz
Místo výkonu práce: DORYS CZ, s.r.o., Brod 47, 261 01 Příbram 1

již byla obsazena."

ID nabídky:  366728448