Agentka.cz Děčín  Pomocník svářeče (výstavba plynovodů, vodovodů, kanalizací)

Pomocník svářeče (výstavba plynovodů, vodovodů, kanalizací)

21.11.2018

Společnost DC AVEX s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocník svářeče (výstavba plynovodů, vodovodů, kanalizací) v lokalitě Děčín.

Zaměstnavatel DC AVEX s.r.o.
Adresa pracoviště Zelená 312
405 02 Děčín
GEO: 50.7690069, 14.2205639
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 110 až 130 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

-- D: N --
Místo výkonu práce:
Zelená č.p. 312/22, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
práce při výstavbě plynovodů, spolupráce se svářečem, komunikativnost, flexibilita.

Požadujeme výpis z TR.
Výhodou:základní svářečské zkoušky, zkušenosti v oboru, vzdělání technického směru, řidičský průkaz skupiny B.

Mzdové ohodnocení v závislosti na vzdělání a praxi.

Kontakt: Ivana Zrůstová, tel. 412 520 144, e-mail: dc-avex@dc-avex.cz, osobní jednání na výše uvedené adrese.

již byla obsazena."

ID nabídky:  366748928