Agentka.cz Rožnov pod Radhoštěm  Učitel/ka odborných předmětů elektro

Učitel/ka odborných předmětů elektro

26.04.2019

Společnost Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm hledá nové zaměstnance na pozici Učitel/ka odborných předmětů elektro v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm.

Zaměstnavatel Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
Adresa pracoviště Školní 1610
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
GEO: 49.4639782, 18.1274392
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 020 až 37 330 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektro nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Náplň práce: elektrotechnické zaměření - číslicová technika, elektronika, elektrická měření, předměty silnoproudé elektrotechniky.
Požadujeme: pedagogické vzdělání s aprobací elektrotechnika, bezúhonnost.
Nabízíme: platové zařazení dle platných předpisů - nařízení vlády č., 564/2006 Sb., rozpětí: 11 - 12 platová třída a dle započitatelné praxe.
Písemné přihlášky doplněné životopisem o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, originálem výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte ihned na adresu:
Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
Školní 1610
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Email: info@roznovskastredni.cz
ov.24.4.19

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 571 752 313
Milada Chamillová

ID nabídky:  367418624

Další nabídky práce společnosti Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm