Agentka.cz Praha  Ředitel prodeje pro západní Evropu, Spojené království a arabské a asijské země (Head of Sales

Ředitel prodeje pro západní Evropu, Spojené království a arabské a asijské země (Head of Sales

01.05.2018

Společnost GETBERG real estate s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Ředitel prodeje pro západní Evropu, Spojené království a arabské a asijské země (Head of Sales v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel GETBERG real estate s.r.o.
Adresa pracoviště Voctářova 2449
180 00 Praha
GEO: 50.1057308, 14.4701889
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 50 000 až 100 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní

Další informace

Místo výkonu práce: Voctářova č.p. 2449/5, Libeň
180 00 Praha 8
for Western Europe, United Kingdom, Arab & Asia countries) První kontakt e-mailem :Iaroshevskyi Artem, e-mail: artem.iaroshevskyi@getberg.cz
Jazykové znalosti: angličtina, ruština (Languages: English, Russian)
Náplň práce: řízení prodejní sekce zaměstnavatele pro oblast západní Evropy, Spojeného království a arabských a asijských zemí, řízení zprostředkování prodeje nemovitostí klientům zaměstnavatele z výše uvedených oblastí, řízení podřízených zaměstnanců zaměstnavatele a koordinace prodejních a zprostředkovatelských aktivit zaměstnavatele. (Job description: management of sales sector of the Employer for Western Europe, United Kingdom and Arab & Asia countries, management of brokering the sale of real estate to the clients of the Emploeyer from the aforementioned areas, management of subordinate employees, coordination of sales and brokerage activities of the Employer.)
Směnnost - jednosměnný provoz i pružná pracovní doba

již byla obsazena."

ID nabídky:  367636736

Další nabídky práce společnosti GETBERG real estate s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Praha »