Agentka.cz Brno  Provozní stavební technik, Mistr stavební výroby, Stavbyvedoucí

Provozní stavební technik, Mistr stavební výroby, Stavbyvedoucí

22.04.2017

Společnost DLOUHÝ Group, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Provozní stavební technik, Mistr stavební výroby, Stavbyvedoucí v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel DLOUHÝ Group, s.r.o.
Adresa pracoviště Mozolky 1707
616 00 Brno
GEO: 49.2147811, 16.574763
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi stavbyvedoucí podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

První kontakt e-mailem nebo si telefonicky domluvit schůzku

Náplň práce:
Jednání a řízení pracovníků stavební výroby a subdodavatelů.
Pravidelné kontroly staveb, účast na kontrolních dnech.
Objednávky materiálů, zásobování stavebních akcí.

Vzdělání v oboru:
Pozemní stavitelství, Technická zařízení budov

Požadavky:
Řidičský průkaz skupiny B, znalost odborné problematiky, orientace ve stavebních výkresech a dokumentaci, praxe v oboru vítána.

Osobní předpoklady a dovednosti:
Komunikativnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, tvůrčí přístup k řešení technických problémů, ochota učit se nové věci, příjemné vystupování.

Nabízíme:
Práce na HPP, mzda 25 000,- Kč + provize ze zrealizované zakázky, služební vozidlo, mobilní telefon, nástup možný ihned

již byla obsazena."

ID nabídky:  370295808