Agentka.cz Lovosice  Operátor chemik stáčení kyselin (operátor III)

Operátor chemik stáčení kyselin (operátor III)

07.05.2017

Společnost Lovochemie, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor chemik stáčení kyselin (operátor III) v lokalitě Lovosice.

Zaměstnavatel Lovochemie, a.s.
Adresa pracoviště Terezínská 57
410 02 Lovosice
GEO: 50.51144, 14.070155
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 17 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá pro výrobní úsek vhodné kandidáty na pozici: Operátor chemik stáčení kyselin (operátor III - chemického provozu).
Náplň práce:
- obsluhuje stáčecí a skladovací zařízení na kyseliny
- zajišťuje pochůzkovou činnost a kontroluje stav zařízení a potrubí v provozu, provádí čištění technologie
- provádí stáčení kyselin z autocisteren a železničních vagónů či jejich plnění
- spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu
- směnný provoz
Požadujeme:
- vyučení v oboru provozní chemik či technického zaměření (výhodou)
- manuální zručnost
- chuť pracovat
- snaha dlouhodobě se profilovat na provoze, loajalita
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat ve směnném provozu
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
- zázemí stabilní české společnosti a skupiny AGROFERT
- zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti
- atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u obchodníků, poukázky na sport, relaxaci …)

Své životopisy posílejte na petra.smidova@lovochemie.cz, odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: 416 563 787, 702 197 910 denně od 8:00-14:00 hod. (Petra Šmídová).
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů

již byla obsazena."

ID nabídky:  372475136