Shade

Agentka.cz Prostějov  Operátor/operátorka výroby

Operátor/operátorka výroby

28.02.2020

Pracovní agentura GASL CZ hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Operátor/operátorka výroby v lokalitě Prostějov.

Agentura GASL CZ
Další nabídky této agentury »
Adresa Nerudova 599
796 01 Prostějov
GEO: 49.474054, 17.0992241
Úvazek třísměnný provoz
Plat 17 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátorka podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Operátor/operátorka výroby (1601013)
Požadujeme: spolehlivý, pracovitý, jste manuálně zručný (drobná manuální práce).
Náplň prácet: montáži termostatů.
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, přispíváme na stravování - dotované obědy, nabízíme další firemní benefity (příspěvky na sport, zdraví a kulturu, firemní akce), samozřejmostí je parkování v areálu firmy a kolárna.
Pracoviště: Prostějov
Mzda: od 17.000,- Kč (vč. docházkového bonusu a výkonnostní složky) + příplatky - po zaučení navýšení mzdy
Nástup: dle dohody
Směnnost: třísměnný provoz
Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.

již byla obsazena."

ID nabídky:  374879232