Shade

Agentka.cz Benecko  Dělník ve výrobě (kovovýroba, montáž)

Dělník ve výrobě (kovovýroba, montáž)

03.02.2018

Společnost DELFI REHAB spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník ve výrobě (kovovýroba, montáž) v lokalitě Benecko.

Zaměstnavatel DELFI REHAB spol. s r.o.
Adresa pracoviště  104
514 01 Benecko
GEO: 50.6674855, 15.5525102
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Zkoušky svařování
Řidičský průkaz

ŘP, svářečské oprávnění/průkaz výhodou, výuční list technického směru.

Náplň práce : dělník v kovovýrobě, montážní práce

prac. poměr na dobu určitou

kontakt: e-mailem

již byla obsazena."

ID nabídky:  375493632

Další nabídky práce společnosti DELFI REHAB spol. s r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Benecko »