Shade

Agentka.cz Svitavy  Kontrola, 3D měření

Kontrola, 3D měření

28.05.2017

Společnost SKALEX-PLAST s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Kontrola, 3D měření v lokalitě Svitavy.

Zaměstnavatel SKALEX-PLAST s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslová 2068
568 02 Svitavy
GEO: 49.7638398, 16.4818071
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 17 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

Požadovaná profese: Kontrola, 3D měření
Pracovní náplň: Mezioperační měření, práce s měřící a zkušební technikou, údržba měřící techniky, měření na 3D přístroji, tvorba související dokumentace, dodržování nastavené dokumentace, čtení a orientace v technických výkresech.
Požadujeme: Praxe na obdobné pozici vítána, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, ochota práce ve směnném procesu, znalost výkresové dokumentace a technického značení, znalost práce s měřícími přípravky, údržba a skladování.
Nabízíme: Kompletní zázemí pro zaškolení, práci ve stabilní společnosti, kvartální odměny, stravenky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  375827200