Shade

Agentka.cz Komorovice  Pomocný dělník ve výrobě

Pomocný dělník ve výrobě

01.05.2018

Společnost HRANIPEX a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocný dělník ve výrobě v lokalitě Komorovice.

Zaměstnavatel HRANIPEX a.s.
Adresa pracoviště Jaroslavy Rýznerové 97
396 01 Komorovice
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 18 720 až 22 360 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Nižší střední

Náplň práce: balení jednotlivých vyrobených kol nábytkových hran do označených krabic, vykládka a ukládání vstupních surovin a materiálů v rámci výroby, třídění, manipulace a ukládání polotovarů a hotových výrobků na určená místa, drcení odpadu vznikajícího při výrobě nábytkových hran, opravy poškozených palet, další pomocné práce ve výrobě

Požadavky: nižší vzdělání s výučním listem (i bez maturity). manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost základních předpisů BOZP a PO, výhodou praxe v nábytkářském odvětví

již byla obsazena."

ID nabídky:  376573184

Další nabídky práce společnosti HRANIPEX a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Komorovice »